Комплексне оздоровлення

Ми чудово розуміємо, що здоров’я наших діток – це найвища цінність, тому особливу увагу приділяємо комплексному оздоровленню малюків, зміцненню імунітету, гарному самопочуттю та бадьорості.

Діяльності та розклад дня у садочку складені відповідно до комплексної програми оздоровлення, яка передбачає гармонійне поєднання фізичної, рухової та розумової активності, правильний питний режим, здорове харчування, чаї з шипшини, меліси, ромашки, чорниці, дихальну гімнастику, здоровий сон та чіткий режим провітрювання й вентиляції, а також розтирання сухими рушничками після сну. І авжеж, обов’язкові прогулянки двічі на день за будь-якої погоди!

Наш ранок розпочинається з ранкової гімнастики та пальчикових ігор, або Бебі-йоги, також ми не забуваємо про комплекс загальнозміцнюючих вправ на фізкультурі, ходимо по масажних килимочках та «Доріжці здоров’я».

Прогулянки у нас двічі на день. Зазвичай перша прогулянка проходить у парку, біля якого розташований садочок, а друга – на огородженому дитячому майданчику поруч із садочком. Дітки грають у веселі рухливі ігри, а також звичайною справою є розучування веселих пісеньок та віршиків, бесіди про закономірності природніх явищ, читання книжок у теплу пору року, відповідно до нашої програми. Також у теплу пору року дітки відвідують мотузковий парк, що є для них справжньою захоплюючою пригодою!