Наша команда

Тут ви зможете познайомитися і більше дізнатися про кожного з нас, хто день у день несе нашим діткам тепло свого серця, свої вміння, своє натхнення. Як влучно писав Василь Сухомлинський, що у педагога – “найважче і найрадісніше життя, трепетно хвилююча і болісно складна творчість, незбагненно тонкі і такі, що потребують постійного вдосконалення, інструменти, якими він діє на людську душу.”

Вікторія Островська

Вікторія - засновник та керівник Dolonki Сlub, педагог-дошкільник, художник, мама трьох діток. Вікторія вже більше восьми років працює з дітками, вона - сертифікований спеціаліст з арт-терапії та пісочної терапії, пройшла курс навчання по психології розвитку та теорії прихильності Канадського інституту Ньюфелда, а також є автором програми з арт-терапії для діток дошкільного та молодшого шкільного віку. Щаслива, що свій багатий батьківський і професійний досвід змогла зосередити на власному проекті - дитячому арт-центрі «Dolonki Сlub». Мені вдалося здійснити свою мрію - створити такий простір, в якому кожна дитина почуватиметься так само комфортно, як в рідній сім'ї, де панують світло і сердечне тепло. Я постійно удосконалюю свої знання та досвід у сфері щасливого батьківства, професійної освіти, особистісного зростання. А ще мені дуже пощастило, тому що зі мною працює команда однодумців - людей, закоханих у свою справу, з активною життєвою позицією, які прагнуть рости та розвиватися

Олена Янчук

Олена - відома співачка (сценічне ім’я – Росава) володарка багатьох музичних премій, авторка та виконавиця альбомів для дітей «Колисанки» та «Радість». А головне - щаслива мама трьох діточок, а також автор та викладач курсу мультисенсорного розвитку та музикотерапії для дітей від 6 місяців до 6 років.
Олена –розробник цілісної програми естетично-пізнавального розвитку дитини для Дитячого арт-центру «Dolonki Club». Основні принципи програми - особистість, здоров'я, пізнання - розумово та естетично розвинені діти, духовно цілісні, фізично та емоційно здорові. Олена особисто адаптує свою програму у життя садочку та проводить тренінги та навчання для вихователів нашого садочку, а також спеціалістів інших дитячих садків та центрів. У нашому центрі Олена також веде авторський курс “Забавлянки та співанки з Росавою” для дітей 1-3 років. Щасливі, що співпрацюємо з такою щирою, глибокою, освіченою і духовно розвинутою людиною, яка любить і розуміє дітей, а нас, педагогів – надихає на творчість та розвиток.

Тетяна Буніц

Тетяна - вихователь та викладач англійської мови у нашому садочку, а також ведуча вечірньої студії з ігрової англійськї мови для діток 3-6 років Студентка факультету іноземної філології Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова, сертифікований викладач ейдетики та методики ТРІЗ. Тетяна любить діточок і вміє знайти з ними спільну мову (навіть тоді, коли проводить заняття англійською), а ще гарно співає та постійно навчається новому, шукає творчі рішення у роботі з дітками. Дуже приємно бачити у нашій команді таку молоду, талановиту та завзяту дівчину! На заняттях Тетяни діти весело та без зусиль засвоюють англійську вимову, практикують різноманітні граматичні конструкції та нарощують словниковий запас. Все це відбувається в розважальній ігровій формі за допомогою музики, рухів та ігор. Професіоналізм, креативність, цікава подача інформації та любов до дітей - це і є секрет успіху Тетяни у роботі з дітками!


Антоніна Скрипник

Музикант, викладач дитячої музичної школи м.Києва по класу домри. Закінчила Національну музичну академію ім. П.І.Чайковського, а також міжнародні курси з Орф-педагогіки (Чехія, 2015р., Угорщина 2016р., Словаччина 2017р.) Викладач музичних занять по методиці К.Орфа. Завдяки методам Орф-педагогіки, які впроваджує Антоніна, музичні заняття завжди проходять в емоційно-піднесеній атмосфері. Діти не просто слухають музичного керівника як педагога і виконують його вказівки, а діють творчо, фантазують, проявляють індивідуальність, вигадуючи і виконуючи те, що вони хочуть і так, як самі хочуть.

Валентина Лемешенко

Велентина – логопед, педагог-дефектолог, закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова. Додаткова освіта: • 2014р. – майстер-клас «Логопедична робота з корекції звуковимови у дітей та дорослих» • 2014р. – семінар «Диференційна діагностика та корекція різних форм дизартрії» • 2015р. – майстер-клас «Сучасні підходи до діагностики та корекції порушень письма у дітей молодшого шкільного віку» • 2015р. – тренінг «Корекція заїкання у дітей та дорослих» • 2016р. – підвищила кваліфікацію за програмою : «Фізична реабілітація дітей з ТПМ»; «Логопедичний масаж» • 2017р. – навчальний тренінг «Шляхи підвищення мовленнєвої активності у дітей із аутизмом» Валентина - висококваліфікований спеціаліст з тривалим досвідом роботи, але не мен,ш важливим є її вміння працювати з дітками, знайти до них підхід, зацікавити, допомогти подолати труднощі. Саме тому дітки із задоволенням йдуть на її заняття та швидко досягають успіху.

Світлана Маліванчук

Пані Світлана – наймолодша з нашої команди, студентка Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу за спеціальністю «дошкільна освіта», і старанна та заповзята помічниця наших вихователів. Не зважаючи на свій молодий вік, пані Світлана дуже мудра дівчина, яка любить вчитися, вона обожнює діточок та вміє знайти з ними спільну мову.

Тетяна Супрун

Пані Тетяна – помічник вихователя, світла та душевна людина, яка просто обожнює діточок, і вони відповідають їй взаємністю))). Пані Тетяна старанно допомагає вихователям у їх щоденній роботі, опікується кожною дитиною, а ще вона просто дивовижно співає!

Максим Зінченко

Хореограф, викладач Боярської міської дитячої школи мистецтв. Пан Максим майстерно викладає хореографію у нашому садочку, що не така вже й легка справа, коли йдеться про діток трирічного віку! Але дякуючи тому, що пан Максим використовує у своїй роботі ігровий підхід та тонко відчуває настрій та здібності кожної дитини, його вихованці займаються з превеликим задоволенням та завзяттям!

Людмила Батанова

Пані Людмила – музикант, викладач музики у нашому садочку, викладач Боярської дитячої школи мистецтв по класу скрипки, мама чудової донечки. Головне для пані Людмили у її роботі – з любов’ю та увагою знаходити підхід до кожної дитини, розуміючи її індивідуальність та особливості темпераменту. Дякуючи пані Людмилі, дітки у нашому садочку вчаться цінувати красу живого звуку – скрипки, флейти, фортепіано, а також розуміти та любити український музичний фольклор – колядки, щедрівки, гаївки, веснянки, забавлянки та колисанки.