Підтримка спеціалістів

Медсестра

Відповідно до комплексної програми оздоровлення, ми постійно стежимо за здоров’ям дітлахів і сприяємо його зміцненню. У нашому садочку працює медсестра, яка щоранку проводить огляд дітей, які приходять в садочок, допомагаючи батькам вчасно помітити початок захворювання. Для того, щоб запобігти захворюванням діток, ми підтримуємо імунітет діток за допомогою правильного питного режиму, продуманої системи харчування, комплексу загартовуючих процедур, забезпечення у приміщеннях садочка належної вентиляції та регулярної обробки приміщень бактерицидними лампами, сеансів аромотерапії кожного дня, прогулянок двічі на день на свіжому повітрі.

Логопед

В садочку працює високопрофесійний логопед, яка двічі на рік проводить обстеження діток та дає свої рекомендації щодо подальшої роботи з дітками по розвитку мовлення. При необхідності логопед проводить з дітками індивідуальні заняття по спеціально підібраному графіку.

Психолог

У нас працює психолог, яка відслідковує психологічний та емоційний стан діток, при необхідності дає свої рекомендації вихователям, а також кожного тижня проводить з дітками захоплюючі заняття з арт-терапії.