Садочок мрії

ГОЛОВНЕ ПРО НАШ САДОЧОК МРІЇ

 

Історія створення

Вітаю! Я – Вікторія Островська, засновник Dolonki Сlub, педагог-дошкільник, художник, а також любляча матуся трьох чудових донечок. Вже більше восьми років займаюся своєю улюбленою справою – працюю з дітками. Мені вдалося здійснити свою мрію – створити такий простір, в якому кожна дитина почуватиметься так само комфортно, як в рідній сім’ї, де панують світло і сердечне тепло.
Ви здивуєтеся, але свою кар’єру я починила з юридичної діяльності, причому була непоганим юристом! Однак народження першої донечки і перебування в декреті змінили мої погляди на життя, і я знайшла своє покликання, свій неповторний шлях у житті, і, говорячи словами мого улюбленого класика педагогіки Василя Сухомлинського, «серце віддаю дітям».

Я постійно удосконалюю свої знання та досвід у сфері щасливого батьківства, професійної освіти, а також проходжу тривалий курс навчання по психології розвитку та теорії прихильності Канадського інституту Ньюфелда. Тепер мій багатий батьківський і професійний досвід я змогла зосередити у моєму улюбленому проекті – дитячому арт-центрі «Dolonki Сlub».

Наша місія

Наша місія – змінювати світ на краще. Давати дітям усе найкраще, що є в наших серцях. Постійно розвиватися, зростати духовно та професійно, та допомагати в цьому іншим.
Кожного дня ми працюємо над тим, щоб зробити світ навколо більш яскравим, надійним, чарівним, щасливим – для дітей, для батьків, для викладачів. Ми наповнюємо свої серця любов’ю і віддаємо її дітям, разом з ними ми постійно вчимося і зростаємо. Ми любимо дiтей, дбаємо про них i знаємо, як допомогти їм зростати у свiтi краси, казки, творчостi та гри. Ми дбаємо про найдорожче.

Наші принципи

  • доброта і людські якості
  • здоров’я і фізичний розвиток
  • ефективне спілкування
  • творчість, допитливість
  • емоційний розвиток (дозвіл на висловлення та вираження дитиною своїх почуттів та емоцій)
  • розвиток  та виховання на основі прихильності між дітьми та вихователями
цілісна особистість – самостійність, впевненість, відповідальність.