Свята

Відтворити відео

Родзинкою нашої програми є цікаві та оригінальні свята та проекти, які ми організовуємо в садочку щомісяця, як підсумок головної теми, навколо якої вибудовувалися усі діяльності. А найулюбленішими святами і дітей, і батьків є наші Родинні свята, які ми окремо влаштовуємо кожної осені, зими, весни та влітку!

Свято Свічки

Затишно, душевно та по-сімейному пройшло наше Свято Свічки. Ритми природи, осіннє рівнодення, зменшення світлового дня – гарний привід змайструвати свічку та розділити спільну трапезу. Велика подяка нашим вихователям та батькам, – адже це так зворушливо, коли вдається зібрати всіх як велику дружню родину, у життя якої кожен вносить свій неповторний вклад!

День Святого Миколая

До цього казкового свята дітки починають готуватися заздалегідь – з початку грудня! Дітки чекають Дива та вчаться створювати Диво своїми руками та вчинками. Виготовити ялинкові прикраси, прикрасити ялинку, оздобити імбирні пряники, допомогти друзям, сказати добре слово, погодувати пташок та білочок у парку – все це і є дива, и творимо кожного дня, І авжеж, винагорода чемним діткам до свята – подаруночки від Миколая!

Свято Різдвяної Зірки

Одне з найулюбленіших Родинних свят у нашому садочку. Граємо у веселі ігри, співаємо колядки та щедрівки, запалюємо свічечки та влаштовуємо спільну трапезу.

Випускний – закосичення дівчаток та підперезування хлопчиків

Наш випускний – це чудова нагода долучитися до давньої української традиції, коли зростання діток визначалося певною урочистою церемонією. Нам вдалося у певній мірі відновити це старовинне свято - українські рушники, каравай, стрічки та гребінці, пояси та булава, хороводи та українська пісня.

Свято Фарб Холлі

Це неймовірно веселе, пригодницьке свято, яке ми влаштовуємо влітку. Свято Холлі традиційно святкується у спекотній Індії, але ідея обсипатися різнокольоровими фарбами холі дуже сподобалася і нам! Отже, захоплюючий квест, веселі рухливі ігри на природі, частування домашніми смаколиками та на завершення – неймовірний феєрверк фарб!