Типовий день у Dolonki Club

Рівно о 8.30 в садочку розпочинається ранкове коло, на якому збираються усі дітки та вихователі. Ось Мілана дзвонить у дзвіночок, який їй дала Соломія, дівчинка зі старшої групи. Мілана розповідає про свою «зустріч із дивом» – вона помітила по дорозі у садочок, який був густий туман на вулиці, ніби хтось розлив молоко – та передає дзвіночок своїй подрузі Діані.

Після ранкового кола у діток пальчикова гімнастика та доріжка здоров’я. Мілана любить ходити по каштанах та абрикосових кісточках. Вихователь старшої групи пані Галина проводить з дітками декілька веселих руханок та ранкових вправ, а вихователь молодшої групи пані Тетяна (вона ж викладає англійську у садочку) – декілька рухливих ігор на англійській мові. Потім Мілана завзято повторює за пані Тетяною вправи дихальної гімнастики, яку в садочку роблять двічі на день.

До сніданку сьогодні дітки встигли разом з пані Тетяною порозглядати репродукції картин відомих художників на тему весни. Ось вже пані Тетяна співає пісеньку про те, що пора мити ручки і Мілана перша біжить до умивальника, а потім допомагає вихователям накрити стіл до сніданку – Мілана охайно розкладає серветки для кожної дитини. В садочку існує чудова традиція подяки, – дітки разом з вихователями до та після трапези беруться за ручки та співають про вдячність за те, що є сьогодні на столі.

Програма у садочку продумана таким чином, щоб дітки не втомлювались під час занять, і мали час пограти або поринути у творчу діяльність. Сьогодні у розкладі ліплення з солоного тіста, – Мілана, як і інші дітки, завжди з великим задоволенням займається ліпленням. Мілана зліпила весняні квіточки, про які у цьому місяці було багато бесід, ігр та спостережень. Після заняття вихователі пограли з дітками у рухливу гру про перелітних пташок, дітки побігали та пострибали під веселу музику. Потім вихователь запропонувала діткам пограти в математичні ігри, усім сподобалося викладати іграшки та картки, і визначати нерівності. Мілана вчилася писати знак дорівнює, заповнюючи цікаві таблички.

Ось і за п’ятнадцять хвилин одинадцята, час збиратися на прогулянку! Сьогодні, як завжди до обіду, дітки йдуть на прогулянку у парк поруч із садочком. Тане сніг, пригріває весняне сонечко, по дорозі Мілана разом з вихователями та іншими дітками співає пісеньку про весну. У парку сьогодні діток чекає безліч цікавих досліджень, нових відкриттів, цікавих розповідей вихователів про природу, веселих ігор та забавок.

О 12.30 дітки повертаються у садочок, миють ручки, обідають та готуються до обіднього сну. Міланка забирається у свою затишну постіль та слухає казочку, яку діткам читає пані Тетяна, а потім солодко засинає під колисаночку, яку пані Тетяна зазвичай співає для всіх.

Після обіднього сну дітки звикли робити розтирання ручок та ніжок махровими рукавичками під веселу пісеньку, а потім усі вміють зробити самомасаж морськими камінчиками та дихальну гімнастику. Після підвечірка Мілана зі своєю підгрупою йде займатися музикою з пані Людмилою, дітки слухають гру на скрипці, флейті, а під звуки фортепіано наспівують улюблені пісеньки.  Дітки з другої підгрупи, по своєму бажанню, грають у вільну гру або ліплять з вихователями із теплого воску

День завершує прогулянка на дитячому майданчику. Сніг розтанув, і знову прийшов час ігор у пісочниці! О 19 год. за Міланкою приходить мама, якій вихователь розповідає, як пройшов у дівчинки день. Мілана просить маму почекати ще хоч трохи, оскільки вона з подругою хоче дограти гру у коників, тому мама ще ненадовго залишається на дитячому майданчику та спілкується з іншими батьками.