Здорове харчування

Наше меню різноманітне та ідеально збалансоване для дитини дошкільного віку.

Найперше наше правило здоров’я – це правильний питний режим. Не менше 5 разів на день окремо від прийому їжі дітки п’ють чисту якісну воду торгової марки Аляска.

Джерелом енергії для дітей служать багаті на повільні вуглеводи крупи, тому кожного ранку у нас тепла кашка с вершковим маслом, причому на кожен день тижня у нас своя кашка! Для більшої поживності та легкого засвоєння до каш обов’язково додаємо корисні спеції – куркуму, корицю, імбир та коріандр. До солодких каш цукор не використовуємо, а додаємо медовий сироп кожній дитині по бажанню.

Кожного ранку дітки також їдять свіжі фрукти, сухофрукти, або овочі, нарізані скибочками.

На обід у нас перша страва, свіжий бездріжжовий хлібчик від пекарні «Котофей», салат, свіжі овочі скибочками (капуста, буряк, морквинка, гарбуз), а також дієтичні м’ясні страви, які готуються з курятини або індички, або риба. Більшість страв готуються в духовій шафі, завдяки чому зберігається багатий смак, втрачається менше вітамінів і травна система дітей не перевантажується шкідливими речовинами.

На підвечірок дітки смакують сирнички або вареники, пироги з сезонними фруктами чи овочами або млинці. У вироби з білого борошна обов’язково додаються пшеничні висівки, які збагачують їх вітамінами та мікроелементами, а також сприяють легшому засвоєнню цих страв.  З цими смаколиками дітки п’ють узвар або трав’яний чай з шипшини, м’яти, меліси, ромашки.